Amerikan Kapı

Amerikan Kapı

Amerikan Kapı

Amerikan Kapı iskeletleri köknar ağacından yapıldığından bu kapılar, çok sağlam ve de darbelere diğer kapılardan daha güçlüdürler. Köknar ağacı ile yapılan iskelete ayriyeten kapı paneli de takıldığından, bu kapılar ayrıca bir sağlamlık alır.Amerikan kapı prototipleri içerisinde dolgu gereçleri vardır ve bunun üstüne yapılan kuşatmalar ile oluşturulan kimyasallığa sahiptir. Amerikan kapılar camlı amerikan kapılar ve camsız amerikan kapılar olmak üzere iki çeşit olarak üretilirler. Ayrıca kullanım alanından bahsedecek olursak  iç kapılar olarak tercih edilmesinin yanı sıra dış kapı olarak da kullanılmaktadırlar. Hususi kuşatmlı olan prototiplerde ısı izolasyonunu sağlamak mümkündür.

Amerikan Kapı

Amerikan Kapı Özellikleri

Türkiye’ de gün geçtikçe yaygınlaşan Amerikan kapılar, emniyetli ve temizdirler. Bu özelliklerine rağmen Amerikan kapılar fiyat açısından da diğer kapılara nazaran uygun fiyatlıdır üstelik kullanımları da daha kolaydır. Amerikan kapılar iskelet üzerine presle sıkıştırılarak yapılmaktadır.

Sonrasında seçilen renge boyanan bu kapılar içerilerine seçilmiş kağıtlar konulmaktadır. Bu kağıtlar Amerikan kapıların iç kısmını korur ve size avantaj sağlar. Üretiminden itibaren kolsuz olan bu kapılar en önemli nitelikleri içe ve dışa doğru olarak çift yönlü açılabilmeleridir.

Çoğunlukla mutfak için tercih edilen bu Amerikan kapılar, kullanım rahatlığıyla bilinir. Oluşturuldukları malzemeler çok kalitelidir. Eskiden piyasada, sadece basit ve düz bir kaç seçenekten ibaret olan bu amerikan kapılar, şimdilerde çokça model tercihleri bulunmaktadır ayrıca camlı modelleri de mevcuttur ve seri üretimi yapılmaktadır Amerikan kapılarına cam eklenmesiyle oda içerisine ışık geçişi mümkün olmuştur. İsteyen herkesin kolaylıkla elde edebileceği bu kapıların, eşyalarınıza uyum sağlaması da kolay olacaktır. Çünkü artık amerikan kapılar bir çok desen, model ve renk seçeneği vardır. Köknar ağacından yapılar amerikan kapılarına ayrıca paneller takıldığından son derece sağlam ve dayanıklı kapılardır.

Amerikan kapıları, en son teknolojiler ile kolay ve az masrafla üretilmiştir. Duvarlarınızda kusur bırakmadan monte edilebilir.  Son zamanlarda bu Amerikan kapılarının kulanım alanları oldukça genişlemiş, en trend kapılarıdır.

Amerikan Kapı Temizliği

Uygun fiyatlı, kaliteli, kolay montaj amerikan kapılar için özel renk seçme hakkına da sahipsiniz. Geniş de bir desen seçme olanağınız mevcuttur. Temizliğine gelince, elinize bir bez alıp çokça kolay olarak temizliği sağlanabilir. Bu arada tavsiye vermemiz gerekirse beyaz renkli Amerikan kapı temizliği daha koyu renkte kapılara göre biraz zorlaşabilir. Siz de dilerseniz amerikan kapınızı almadan önce bizimle iletişime geçin ve sizin için en uygun desen, model ve renkte Amerikan kapılar hakkında uzman kadromuzun tavsiyelerinden yararlanın.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Hemen Ara WhatsApp