Mutfak Tadilatı Fiyatı

Mutfak Tadilatı Fiyatı

Mutfak Tadilatındaki Öncelikle tadilatı yapılacak yeriniz ile ilgili ekiplerimiz yerinizde keşif yapmaktadır. Mutfak Tadilatı mevzusu ile ilgili bilgiler alınmakta ve müşterinin istekleri doğrultusunda projelendirme ve çözüm aşamasına geçilir. Yapılan keşif ve görüşmeler neticesinde yerinize en uygun ölçüler değerlendirilmek üzere ürün kataloglarını sunuyoruz veya showroom’umuzda ürünlerimizi tanıtıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda fiyatlandırma yapılıyor.

Mutfak Tadilat hizmetinin yanında Anahtar teslim tadilat işleri, Mutfak Tasarımı ve Mutfak Dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Banyo tasarımı Fayans Seramik Döşeme İşleri, Yer döşemeleri, Parke ve aklınıza gelen bir çok hizmeti de sunuyoruz.

Iç mekân dekorasyonu alanında uzman olan ekibimiz ilk etapta evinize gelerek mutfağınızda araştırmalarda bulunur. Değişmesi ihtiyaç duyulan veya deformasyona uğramış olan bölümler incelenir ve analiz edilir. Ondan sonra ise tadilat yapılması ihtiyaç duyulan parça veya bölümler size sunulur. Siz de bütçeniz doğrultusunda tadilat yapılması dilediğiniz parçaları ekibimize bildirirsiniz. Zaman içinde mutfaktaki muslukların akmaya başlaması, fayansların dökülmesi ve boyanın aşınması olağan durumlardır. Bundan dolayı şayet eski bir evde oturuyorsanız veya uzun süredir evinizde tadilat işlemi gerçekleştirmediyseniz ekibimizden ustalaşmış mutfak tadilat dekorasyon hizmeti alabilirsiniz. Projelendirme aşamasında mutfağınızda kullanacağınız malzemelerin seçimine kadar büyük bir titizlikle gerçekleştirilen uygulama hemen sonra bakım ve tamir hizmetlerinden de faydalanmanız mümkündür.

Tadilat işleminden önce buzdolabı, fırın şeklinde beyaz eşyaların üzerinin muşamba yada diğer koruyucu malzemelerle kapatılması oldukca önemlidir. Mutfağınızda bulunan yiyecek yada öteki ufak tefek eşyaları ise mutfağınızdan çıkarabilir ve daha hijyenik bir ortama götürebilirsiniz. Tadilat nedeniyle mutfağınız kirleneceğinden ve toz olacağından dolayı aleni ortamda yemek bulundurmamanız fazlaca önemli bir mevzudur.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Hemen Ara WhatsApp