Banyo Tamiratı

Banyo Tamiratı

Banyo tamiratı denildiği zaman; gözünüzün önünde büyük bir inşaat harabesi gelmesin, günümüzde banyo tamiratları çok daha kısa sürede ve çok daha temiz bir biçimde yapabilecek yetenekli ustalar mevcuttur.

Banyonuz alt kat komşunuza su damlatmaya başladığında yapmanız gereken iyi bir usta bularak komşunuza fazla sıkıntı vermeden bu sorunu çözmektir. Aynı şekilde üst dairenizin üst katından sizin banyonuza herhangi bir akıntı var ise bunun içinde aynı şekilde hareket etmek gerekir.

Banyo tamiratın sırasında sorunun tam olarak nerede olduğunu anlamak için illa ki, tüm banyoyu yıkmak gerekmemektedir. Zira göz ile yapılan muayene de nerede sızıntı olduğunu bilmek imkansız gibidir.  Günümüzde cihazlarla tüm borular uzaktan kontrol edilip, sızıntının olduğu yer hemen tespit edilerek hızlıca tamir edilmektedir. Bu size hem zamanda hem de paradan kazandırır, tüm banyoyu yeniden yapmak yerine sadece sorunun olduğu kısmı çözmek işi kolaylaştırır. Pis su boruları da bu cihazlar ve kameralar ile en ince ayrıntısına kadar incelenerek sorun anında tespit edilebilir. Sorun tespit edildikten sonra ise en kısa sürede düzeltilerek banyonuzu tekrardan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm bunların yanında yeni taşındığınız evinizdeki banyoyu beğenmeyip baştan aşağıya yeniden dekore etmek de isteyebilirsiniz.

Banyolar evimizin diğer odaları kadar sık kullanılmasa da ev bütünlüğü açısından iç huzurunuzu karartmayan, ferah mekanlar olmalıdır. Banyo yaptığınız zaman içinde çıkmak istemeyeceğiniz bir yer olması sizin elinizde.Banyo Tamiratı

Bunun için eski fayans seramiklerin kırılması, çıkan molozların atılması önceliklidir. Sonrasında yeni banyonuzun nasıl bir şekilde olmasını isterseniz ona göre su tesisatının yeniden düzenlenmesi yeterli olacaktır. Kendi seçtiğiniz seramiklerin ince bir sıva ile döşenmesi, yerlerin fayans işlemleri bittikten sonra sıra banyonuzu güzelleştirmeye gelir. Klozet, duşakabin, banyo dolapları havlupan gibi birbiriyle uyumlu malzemenin kullanılmasıyla gönlünüze göre bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Tüm bunlar için ayrı ayrı usta bulup uğraşmak zaman ve para kaybınıza neden olabilir, işinin ehli insanları bünyesinde barındıran firmalar banyonuzu en kısa sürede baştan aşağıya yenileyerek size teslim ederler. Size de kendi zevkinize göre döşenmiş, yeni banyonuzu güle güle kullanmak düşer.

Siz de eviniz için banyo tamiratı düşünüyorsanız. Bizimle iletişime geçip önerilerimiz doğrultusunda sağlıklı sonuçlara varın..

Banyo Tamiratı | WebVillaTadilat

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Hemen Ara WhatsApp