Ücretsiz Keşif Formu


  Hizmetlerimizden bazıları

  Amerikan Kapı iskeletleri köknar ağacından yapıldığından bu kapılar, çok sağlam ve de darbelere diğer kapılardan daha güçlüdürler. Köknar ağacı ile yapılan iskelete ayriyeten kapı paneli de takıldığından, bu kapılar ayrıca bir sağlamlık alır. Amerikan kapı prototipleri içerisinde dolgu gereçleri vardır ve bunun üstüne yapılan kuşatmalar ile oluşturulan kimyasallığa sahiptir. Kapı yenilikleriniz için ücretsiz keşif formu ile bizzat gelebiliriz. Amerikan kapılar camlı amerikan kapılar ve camsız amerikan kapılar olmak üzere iki çeşit olarak üretilirler. Ayrıca kullanım alanından bahsedecek olursak  iç kapılar olarak tercih edilmesinin yanı sıra dış kapı olarak da kullanılmaktadırlar. Hususi kuşatmlı olan prototiplerde ısı izolasyonunu sağlamak mümkündür.

  Ahşap dekorasyon dendiği zaman aklımızda beliren ahşap iskemle, ahşap mesken evler, ahşap camlar, ahşap möbleler, ahşap bahçe bostan möbleleri (mobilya) ve daha bir çok ulamı da içine alır. Ahşap dekorasyon için ücretsiz keşif formu ile bizzat gelebiliriz. Evinizdeki mobilyaların ahşap oluşu daha sıcak bir görünümün yanı sıra dayanıklılık, sağlıklılığı ile de tercih sebebidir. Ahşap dekorasyondan söz ederken bir de ahşap evlerden bahsetmek gerekirse, ahşap evler demirlibeton yapılara göre soğuk karşıtı izolasyon sağladığından daha sıcaktırlar. Zelzelelere karşı çok daha fazla sağlamdır.

  Dış Cephe Isı Yalıtım ne kadar faydalıdır, ne kadar etkilidir bu yazımda sizlere kısa süre önce bu konuyu yakında görme fırsatı olan biri olarak yazmak istedim. Biraz araştırma yaptıktan sonra anladık ki dış cephe yalıtımı kadar yaptırılan ustalar da malzemeler de çok önemli.Rastgele ucuz olsun diye bir yere yaptırmaya kalkarsanız bizim yaşadığımız sıkıntıyı yaşamanız kuvvetle muhtemel. Dış Cephe Isı Yalıtım için ücretsiz keşif formu ile bizzat gelebiliriz. Bizim bina dış cephe ısı yalıtım işi için WebVillaTadilat ile anlaşıp yeniden dış cephe ısı yalıtımından geçti ve eskisinden çok daha iyi oldu fark hemen anlaşılır hale size tavsiyem kesinlikle ucuza kaçmayın sonra bizim gibi ekstra para harcamak durumunda kalırsınız.

  Dış cephe boya tercihinde özen gösterilmesi gerekli nokta boyama yapılacak mekanın iklim şartları boyanacak satıh nitelikleridir. Tabii ki bundan da önce dış cephe boya işlemine geçebilmek için yüzeyin temizlenmesi ve de bozuklukların spatula yardımı ile düzeltilmesi gereklidir. Bina dış cephesindeki kabartı, sıva ve eski boyaların sökülmesinde kullanılan bazı boya sökücüleri de piyasada mevcuttur. Dış cephe boya için ücretsiz keşif formu ile bizzat gelebiliriz. Bir diğer önemli nokta da binanın bulunduğu iklim koşullarıdır. Gerek dış cephe boyalarının gerekse iç mekan boya badana işlerinin mevsim geçiş dönemlerinde yapılası en uygun seçenek olacaktır.

  Banyo dolapları, evinizin vakit geçirmekten hoşlandığınız yerlerinden biri olan banyonuzun dekorasyonu için önemli bir yer tutmaktadır. Banyonuzun geri kalan dekorlarıyla uyumlu olarak tasarlanmış banyo dolapları, güne başlarken uğrağımız ilk yer olan banyodadırlar. Banyo dolapları için ücretsiz keşif formu ile bizzat gelebiliriz. Uyanır uyanmaz kişisel bakımınız için vakit geçirdiğiniz banyonuzun göz zevkinize hitap eden derli toplu ve şık olarak dekore edilmiş olması ve de evinizin geri kalan salon ve odalarının tasarımıları ile uyum içinde tasarlanmış olması önemlidir.

  Badana boyama işleminde öncelikle tavan kontrol edilir ve varsa spatula yardımı ile kabarmış yerleri kazıyarak temizllenir. Sonrasında eğri saplı spatula yardımıyla çatlak yerler doldurulup kuruması için beklenir. Boya badana için ücretsiz keşif formu ile bizzat gelebiliriz. Birkaç saate kadar kuruyacaktır. Ardından alçılı yüzey zımparalanarak pürüzler giderilir. Bu sırada boya rulosu yıkanır ve de nemli kalacak şekilde kurulanır ve rulo boyayla buluşur. Boyanın arkasında yazdığı derecede boya inceltilir. Bu işlem sırasında boya büyük bir kovada olmalıdır.

  Hemen Ara WhatsApp