Komple Tadilat

Komple Tadilat

Ev ve iş yerinizin A’dan Z’ye tüm tadilat işlerini uzman ekibimizle, taahhüt ettiğimiz sürede ve sözleşmeye dayalı şirket garantisi ile yapmaktayız.

Komple Tadilat

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, konusunda uzman kadromuz; tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, onarım, restorasyon, dekorasyon ve satış sonrası hizmetler ile sizin yanınızda.

Komple Tadilatta, bir inşaatta temelden çatıya aşağı yukarı 45 ayrı ekip çalışması yapılır.

Bu ekiplerin herbirinin yaptığı iş bir diğerine bağlıdır. İster küçük bir apartman dairesi, isterseniz bir malikane yapın, iş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarmadan atılan adımlar, size bu hatanızın bedelini para ve zaman kaybı olarak ödetir.

webvilla.web.tr Ekibini Diğerlerinden Ayıran Özellikle

  • Yapacağı işi projelendirir.
  • Kesin maliyeti çıkarır.
  • Başlangıç ve bitiş tarihlerini belirtir.
  • Sözleşmesini hazırlar
  • İş programını hazırlar
  • Özenli, temiz çalışan güvenilir ekiplerle çalışır
  • işinizi zamanında ve sözleşme şartlarına uygun bir şekilde teslim eder.
  • İşine Satış Sonrası Hizmet GARANTİSİ VERİR.

Komple Tadilat Fiyatları 

Tadilat işlerinin tümünde olduğu gibi komple tadilat fiyatları da değişiklik gösterebilmektedir. İnternet ortamında genelde insanlar bu tarz aramalar yaptığından dolayı bilgilendirmek amaçlı bu yazıyı yazmayı uygun gördük. Genel olarak bir tadilatın fiyatını kimse sitesinde verecek kadar cesaretli değildir. Eğer veriyorsa ona itibar etmeyin. Bir örnek üzerinden komple tadilat fiyatlarının neye göre belirlendiğini anlatmaya çalışacağım. Örn: Bir mağazaya gittiğiniz de hiçbir zaman kazak fiyatları ne kadar? gibi bir soru sormak mantıklı değildir. Sizden markası,cinsi,kalitesi,modeli vb. bir çok soru sorar mağaza sahibi. Nitekim size 50 Tl derse ve siz başka model de  bir kazağı beğenip kasaya gittiğinizde 100 TL ile karşılaşırsanız şaşırmayın. Bu yüzden hizmet ve ürün satın alırken hangi ürün, ürün kapsamı, ürün modeli, ürün cinsi vb. özellikler önemli bir yer teşkil etmektedir.

Komple Tadilat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Komple tadilat fiyatları genel olarak işin kapsamına, metrekaresine,bulunduğu konuma, kullanılacak malzemeye ve kalitesine vb. özellikler göz önünde tutularak belirlenir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz. Bu konuda sizlere daha detaylı bir bilgi vereceklerinden emin olabilirsiniz.

Müş. Tem. No: +90 850 840 45 78

Komple Tadilat Detay

Konut içerisinde yıkılmasını istediğiniz duvar, kapatmak istediğiniz balkon olabilir. Salonunuz ve mutfağınız bitişik ve ikisi de küçük ve kullanışsızsa aradaki duvarı kemer şeklinde yıkarak açık mutfaklı bir eve sahip olabilirsiniz. Artık mutfağınız ve salonunuz gözünüze küçük görünmeyecek, daha aydınlık bir ortama kavuşmuş olacaksınız. Yatak odanız küçük ve üstelik hiç kullanmadığınız bir balkona sahipse aradaki duvarı kaldırıp, balkonu PVCpencere ile kapatarak büyük ve kullanışlı bir yatak odasına kavuşabilirsiniz. Konut içerisinde taşıyıcı kolonlara zarar vermemek kaydı ile yıkım ve onarımlar yapmanız mümkün. Bu tamamı ile sizin evinizden ne istediğinize, nasıl rahat ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak istediğinize bağlıdır.

Tek yapmanız gereken bizi arayıp ücretsiz keşif  hizmetimizden faydalanmak. Ücretsiz keşif hizmeti için lütfen tıklayınız>>

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Hemen Ara WhatsApp