Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyolar evimizin en önemli bölümlerinden biridir. AdanZyeTadilat hizmet statüsünü üst düzeylere taşıyarak en uygun ödeme fırsatları ile banyo tadilatı hizmetini sizlere sunmaya devam ediyor. Kuruluşumuzdan bu yana birçok banyo tadilatı işinde uzman ekibimiz ile birlikte yer aldık. Banyolarınızın tüm tadilat işlerinde sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi ücretsiz keşfe geliyoruz, projenizi çiziyoruz, seçtiğiniz ürünlerle fiyat teklifimizi sunuyoruz, Garanti Bankası ve YapıKredi Bankasına 12 taksit imkanları sağlayarak siz değerli müşterilerimize esnek ödeme kolaylıkları sağlıyoruz.

Banyo Tadilatı için bizlerle iletişime geçiniz.

Banyo tadilat fiyatları

AdanZyeTadilat Banyo Tadilat Fiyatları belirlerken bir kaç etkeni göz önünde bulundurarak sizlere hizmet vermektedir. Aşağıda bunların bir listesi yer almaktadır.

  1. İşin muhteviyatına göre, yani ne yapılacağına göre belirlenir. Örneğin banyo tadilatı komple mi yoksa kısmi tadilat mı?
  2. Mekanın ölçüsüne göre (m2).
  3. Kullanılacak malzemeye ve malzemenin kalitesine göre.
  4. Dış etkenlere göre (mekanın fiziki şartlarına göre (ulaşımı kolay mı? Düz ayak mı yoksa üst katlarda mı? Kullanılabilecek bir asansör var mı vs.  )

göre fiyatlar belirlenir.

Evinizin en önemli yerlerinden biridir banyolarınız. Banyoların temizliği, görünümü, şıklığı ve sağlam malzemeyle tadilat görmüş olması elbette çok önemlidir. Bu sebeple uygun tasarımın seçilmesi, seramik seçimi, dekoru bozmayacak aydınlatmanın yapılması da çok önemli etkenler arasındadır. Banyo tadilatı işlerinin uzman bir ekip tarafından yürütülmesi gerekmektedir. AdanZyeTadilat sizlere en uygun malzeme seçiminde yardımcı olmaktadır.

Şirketimiz cebinize uygun malzeme seçimi yapmak, esnek ödeme koşulu sunmak ve en uygun fiyata kaliteli hizmet vermek konusunda garanti taahhüt eder. Garanti Bankası ve YapıKredi Bankasına 12 taksit imkanları ile siz değerli müşterilerimizi zor durumda bırakmamaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimiz; banyo tadilatı işinizde sizlere gerekli desteği sağlama hususunda son derece esnek davranmaktadır. İş potansiyeli yüksek, konusunda uzman ekibimiz ile İstanbul’un tüm semtlerine ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz.

Tek yapmanız gereken bizi arayıp ücretsiz keşif  hizmetimizden faydalanmak. Ücretsiz keşif hizmeti için lütfen tıklayınız>>

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Hemen Ara WhatsApp