Tag - mutfak tadilatı ne kadar tutar

Mutfak Tadilatı

Şirketimiz dekorundan sıkıldığınız mutfağınızın baştan aşağı tadilatını yapmaktadır.  Mutfak tadilatı konularında tek bir firma ile çalışmak hızlı ve zamanında iş teslimi sağlamaktadır. Mutfak duvar kırım, yıkım, duvar örme işleri, mutfak tezgahı kırma sökme, dolap sökümleri, tezgah arası seramik-mozaik söküm yapım işleri, mutfak sıcak-soğuk tesisat yer değişim işleri, elektrik tesisatı işleri ve mutfak dolabı.. Bu ürünlerin ve hizmetlerin hepsine uygun fiyat avantajı ve 12 ay taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz.

Mutfak Tadilat Fiyatları

Webvilla Tadilat Mutfak Tadilat Fiyatları belirlerken bir kaç etkeni göz önünde bulundurarak sizlere hizmet vermektedir. Aşağıda bunların bir listesi yer almaktadır.

  1. İşin muhteviyatına göre, yani ne yapılacağına göre belirlenir. Örneğin mutfak tadilatı komple mi yoksa kısmi tadilat mı?
  2. Mekanın ölçüsüne göre (m2).
  3. Kullanılacak malzemeye ve malzemenin kalitesine göre.
  4. Dış etkenlere göre (mekanın fiziki şartlarına göre (ulaşımı kolay mı? Düz ayak mı yoksa üst katlarda mı? Kullanılabilecek bir asansör var mı vs.  )

göre fiyatlar belirlenir.

Öneri Köşemiz

mutfak tadilatı önerileriEv alırken ve satarken mutfağa çok dikkat edilir. Mutfak dolaplarının ve tezgahının şık ve dayanıklı olması çok önemlidir. Mutfağınız tamamen isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap edebilmelidir.

Mutfak dolap gövdelerinin yapımında kullanılan iki ana malzeme vardır. Bunlardan biri suntalam, diğeri ise MDF’dir. Bu iki malzeme arasından bizim tercihimiz her zaman MDF olmuştur.  Mutfak dolaplarında hangi malzemeyi seçeceğimize karar verdikten sonra mutfak dolaplarının en önemli parçası olan kapak seçimi de dayanlılık ve uzun süreli kullanım için önemlidir. Mutfak dolap kapakları lake boya kapak, akrilik kapak ve Mebran kapaktır.

Lake boya Kapak ile dayanıklılık ve estetik bakımından bir çok artıya sahip olursunuz. Renk seçimlerinizde özgün renkler kullanmanıza izin verir. Hayalinizdeki mutfağı tasarlarken sizin zevklerinize hitap eden renkleri MDF üzeri lake boya kullanarak elde edebilirsiniz.

Akrilik Kapak Ham MDF levhanın üzerine, akrilik parlak folyonun lamine edilmesiyle yapılan bir üründür. Parmak izi bırakmaması, hijyenik olması ve çok parlak bir yüzeye sahip olması tercih nedenlerindendir. Yüzeyinin parlak ve ışıl ışıl olması nedeniyle mutfak ve banyo dolap kapaklarında kullanılır. Akrilik kapakların hijyenik, suya, neme karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması da uygulandığı yere değer katmaktadır.

Mebran Kapak Ham MDF üzerine balon presle PVC folyo kaplanmasıyla elde edilen kapaklardır. Bu kapaklar son derece uzun ömürlü ve nispeten piyasadaki bütün kapaklardan daha kullanışlıdır. Renk seçeneği çoktur ve kapaklara model uygulanabilmektedir.

Öneri köşemizi okuduktan sonra mutfak tadilat işleri hususunda bilgi sahibi olacak, komşularınızın ya da çevrenizin mutfak tadilatı konusunda fikirler verebilecek, kendinize ait mutfağınızın tadilatında ustalara işlerinin gidişatı konusunda yardımcı olabileceksiniz.

MUTFAKLAR İÇİN UYGUN RENK SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Ev hanımlarının en çok zaman geçirdikleri yerler mutfaklarıdır. Mutfaklar onların eli ayağı gibidir. Bu nedenle kişinin düzenine, ruh haline ve ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiş olmalıdır. Mutfak dolabınızın sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn edilmiş olması, sürekli bir şeyler yapmak zorunda olduğunuz mutfağınızda daha rahat hareket etmenize olanak tanıyacaktır.

Bir ev hanımı için mutfağın küçük olması, onun mutfakta rahat hareket edememesine neden olacaktır. Bu nedenle de yapacağı işleri istediği gibi yapamayacaktır. Çünkü küçük bir mutfak her zaman eşyalarla kaplanan fazla yer anlamına gelmektedir. Ancak ne olursa olsun mutfağınızı büyütmeniz çok da kolay olmamaktadır.

Ev dekorasyonunda mekanları büyütmek için duvar boyalarından ya da yer döşemelerinden yardım alınır. Ancak mutfağın bir duvarı mutfak dolabıyla kaplı olduğu için mutfağı daha büyük ve ferah göstermek beyaz mutfak dolabı ile mümkün hale gelebilir. Beyaz dolaplar mutfağınızı daha ferah gösterir. En azından kendinizi çok daha rahat ve huzurlu hissedersiniz. Şayet yeriniz geniş ve ferah bir mutfağa sahipseniz; mürdüm, siyah, bambu gibi renkleri tüm dolap kapaklarında ya da sadece alt dolap kapaklarınızda kullanabilirsiniz. Tabi buna karar vermeden önce sizin için hazırladığımız çizim üzerinde projenizi görmek sonrasında uğrayacağınız hayal kırıklığı riskini ortadan kaldıracaktır.

Hemen Ara WhatsApp