Tag - dış cephe tasarımı

Dış Tasarım

Dış tasarım,  villa, konut, restoran, avm, iş merkezi, sosyal tesis, ev iş yeri ve benzeri yerlerin dış görünümünü tamamıyla değiştiren bir dekorasyon işlemidir. Mekanınızı ziyaret eden kişilerin, müşteri ya da misafirlerin en başta dikkatini çekecek olan yer mekanınızın dış tasarımıdır. Dış TasarımGünümüzün dış cephe tasarım trendi  ve de ileri zamanların dış cephe tasarımında neler kullanılacaktır? Bu sorunun cevabı tabii ki de ; bina dış cephe tasarımlarında rastladığınız hoşunuza giden fakat  ne şekilde uygulandığını tam manası ile bilemediğiniz çalışmalardır. Kaynak ve mermer uygulamaları diye tanınan söz ettiğimiz bu uygulamalar, dış cephe tasarımına farklı bir görsellik eklemenin yanında insanların çokça ilgisini uyandıran ve tercih edilen dış tasarım uygulamalarıdır.

En Çok Tercih Edilen Dış Cephe Tasarım Uygulamaları

Fileli Mermer ve Mermer Patlamalı Dış Cephe Tasarımları

Ufak ölçülerde,  değişik desen ve renklerde, kabartılı ya da sade bir biçimde görüp rastladığınız dış cephe tasarımları.

Mermer Baba Kaplama ve Mermer Söve Dış Cephe Tasarımları

ileli Mermer ve Mermer Patlamalı Dış Cephe Tasarımlara göre daha sade uygulamalardır. Sadeliği ve Kurumsallığı sevenler için idealdir.

Ebatlı Kayrak Dış Cephe Tasarım Uygulamaları

Maliyet ve izolasyon etkisi göstermesiyle çok fazla tercih edilir.

Dış tasarım uygulamasında cephe kaplaması için kullanılacak malzeme seçiminin yanında görsellik de önemlidir. Bunun için seçim yapılırken, yapıya uygulanacak tasarıma göre malzeme tercih edilmesinin görünüm açısından da estetik bir getirisi olacaktır.

Bina Dış Tasarım Uygulamaları

WebVillaTadilat dilediğiniz dış tasarım uygulamasını villa, konut, restoran, avm, iş merkezi, sosyal tesis, ev, iş yeri vb binalarınıza uygulayabilmektedir. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla önce dış tasarımın modellemesini yapıyoruz sonra sizin tercihiniz ve beğeniniz doğrultusunda tasarımı uygulamaya geçiyoruz. Yani dış cephe tasarımları uygulamaya geçilmeden önce görüntülenerek yapılır. Biz dış cephe tasarımında, inşaata başlamadan evvel, siz dış cephe tasarımının tamamlanmış şeklini görebiliyorsunuz. Bu şekilde tam da hayalinizdeki  dış cephe tasarımını yaratmış oluyoruz. Tasarım arşivimizi görmek ve dış tasarım konusunda fikir sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.

Hemen Ara WhatsApp