Tag - avize

Avize Dekor

Avize Dekor denildiğinde; aklımıza gelen misafir odalarının vazgeçilmez bir biri peşi sıra dizilmiş kristal taşlardan oluşan görkemli aydınlatma araçlarıdır.

Avize Dekor

Birçoğumuzun evinde olmazsa olmazı olarak misafir odalarının en büyük gösteriş aracı olarak seçilen avizeler bir zamanlar ne kadar büyük, ampul yuvası çok ve taşlı olursa o kadar makbul görürdü. Avize DekorOysa gelişen teknoloji ile çok daha az ampul ile çok fazla ışık saçan modern avizelerde mevcuttur. Led lambalar sayesinde hem fazla aydınlık bir ortama kavuşur hem de faturalarınıza fazladan yük binmez.

Oturduğunuz ortamı klasik bir görünüme büründürdüğü gibi, çok modern ve rahat bir havaya sahip olmasını da sağlayabilen en iyi ev içi aksesuarlarındandır. Seçeceğiniz kaliteli bir avize ortamın tüm havasını kolaylıkla değiştirip, daha asil, daha seçkin ve çok daha güzel gözükmesini sağlayabilir.

Avize dekoru için seçilen modeller kullanılan odaya ve mobilyalara uyumlu olarak seçilebilir. Klasik ve modern olmak üzere iki tarzda kullanınız tercihine sürülen avizeler günümüzde de oldukça rağbet görmektedir. Klasik avizeler daha çok süslemeli, oymalı ve işlemeli mobilyaları olanlar tarafından tercih edilirler. Ortamı daha da ağır bir havaya büründürmesi için seçilen avize de ona göre gösterişli ve heybetli olur.

Modern avizeler ise rahat ortamların vazgeçilmezidir. Klasik avizelerde, daha çok kristal cam, altın işlemeli varaklar ağırlıklı olarak kullanılırken, modern avize modellerinde ise kumaş, bambu ve plastik ağırlıklı kullanılır. Herkesin zevkine ve bütçesine uygun bir model mutlaka vardır.

Avizeler ortamı aydınlatmaktan çok göze hitap etmesi için tercih edilirler. Teknoloji ile birlikte akıllı, daha az enerji harcayıp çok fazla ışık veren ampuller sayesinden ortamı en az floresan lambalar kadar iyi aydınlatanları da vardır. Üstelikte aile bütçesine eskisi kadar zarar vermez.

Bu yüzden de, artık sadece misafir odaları için değil, evin her odası için avize kullanımı tercih edilmektedir. Bir odanızı klasik seçerken, başka bir odada modern bir avize dekorasyonu kullanabilirsiniz. Eğer gösterişi ve ihtişamı tercih ediyorsanız, eskitme, bol süslü ve taşlı klasik bir model seçebilirsiniz. Ya da evinizin diğer odaları için daha rahat hafif bir şeyler isterseniz modern bir avize modeli seçebilir kendi zevkinize göre evinizi ışıklandırabilirsiniz

Günümüzde avizeler hazır tasarım olarak piyasada bulabileceğiniz gibi, isteğinize göre özel tasarımlarda yaptırmanız mümkündür. Bu yüzden elektrik işinden anlayan, konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirmesi gerekir. Hayal gücünüzü en iyi şekilde yansıtacak tam gönlünüzdeki gibi avizeye kavuşmanızı sağlayacak doğru bir ekip bulmanız en çok sizi mutlu edecektir. Avize Dekor konusunda yine en doğru adres tabii ki de WebVillaTadilat !

Hemen Ara WhatsApp